bos

Mám kamarádku v Rusku a píšeme si ale ona mi nerozumí.Poradí někdo jak tento problém vyřešit.Děkuji.

Nejlepší odpověď
panenka

Tak to zkus s překladačem jí odepisovat uvidíš,že jí za čas rozumět budeš.

Další odpovědi
ten který je

Máte možnost si zaplatit nějakou agenturu která se zabývá překladatelským servisem,nebo svépomocí např překladač od google a nějak to dát dohromady.

anonym

Ty se nauč rusky a ona česky a je to vyřešené.Za mých mladých let jsem si dopisoval se sovětským pionýrem a jak nám to šlo.

dudu

I když překladač ně těchto stránkách zdaleka není dokonalý, měl by vzájemnou komunikaci umožnit. Svoji zprávu napíšete česky, necháte přeložit do ruštiny v azbuce a překopírujete kam je libo. Vyzkoušejte, uvidíte:
http://www.pre­kladactextu.cz/

FOG

Myslim,ze oni v Rusku maji druhy jazyk anglictinu a Vy nebo Ty urcite mate ve skole take,tak to muzete zkusit oba ci obe jinym jazykem.