fanynek

Mám k noťasu adaptér 16V.S adaptérem 19V to asi nepůjde,co?Koncovka do noťasu pasuje

Odpovědi
cochee

No.. Hrozí poškození elektronických regulátorů, vyrábějících příslušná potřebná nižší napětí. Bude to asi model od modelu, možná i kus od kusu – některé noťasy asi padnou, některé přežijí. Pokud budeš přece jen dělat pokusy, pozor ještě na jednu věc: konektor sice může pasovat, ale to nevylučuje, že také může mít opačnou polaritu (+/-), zkontroluj!