DAM

Mám jizvu na rtu, když při mě stál

Asi to znáte, je to úryvek z naprosto úžasné Nohavicovi písničky. Řekne mě někdo prosím svůj výklad „co tím chtěl básník říci“

Nejlepší odpověď
Rocker

Podle mě měl autor kdysi nějakou nehodu,ale protože při něm tenkrát stál anděl,odnesl to jen natržený ret a nestalo se nic horšího.

Další odpovědi
teracora

Kousnutí z vášně ? :DD

jennysh

jako malý kluk propadl ve škole dírou mezi schody z poměrně velké výšky (snad 2. patro) a jako následek si odnesl pouze tu jizvu na rtu.