Mám jít na herce? Ne zrovna lehká odpověď

Zdravím,
už mnoho lidí mi řeklo, že mám skvělou mimiku a že bychse určitě jako herec proslavil a další řekli to samé a připojili, že kdybych natočil svůj doposavadní život, že by to byl trhák. Řekl jsem jim dobře, já do toho půjdu, a opravdu je vidět, jak mi fandí, jenže já nevím. Ano mám rád herectví, troufám si napsat, že se se mnou nikdo nenudí a ano mám určitě plány, co bych chtěl natočit a vysílat na Youtube, ale až takhle ? Prostě si nevěřím a vlastně ani nevím, co chci…
Z části mě to herectví láká, ale nevím jestli jsem opravdu tak dobrej..

Když už jsme u toho, nevíte někdo kam mám zaslat scénář s případným napsaným mým životem ? :)

Dík za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

tak zkusit to můžeš za to nic nedáš,a přihlásit se asi bude nejlepší na DAMU,neboFAMU

Další odpovědi
led

…„Prostě si nevěřím a vlastně ani nevím, co chci…“
1 – Herec si v prvom rade musí veriť. Kto si neverí, nedokáže presvedčiť druhých…
2 – musí vedieť, čo chce. Chce hrať, vystupovať pred druhými, chce rozdávať radosť i smútok…
3 – musí byť ctižiadostivý
4 – musí byť disciplinovaný…
5 – nestačí len vedieť sa veľa a rýchlo učiť, musí byť aj schopný rýchlej improvizácie
je toho ešte veľa, čo musí byť, je tam aj veľa odriekania…ale nechcem strašiť
Ak toho všetkého si si vedomý a schopný daj sa do toho. Najpr skús u amatérov. Prihlášku si možno dať na konzervatoriu alebo na výšku.

ReHu

1. musíš vědět, co chceš.
Jinak to je jako když jedeš na výlet a nevíš kam.

Zkoušej DAMU, FAMU nebo castingy apod.

Michal Kole

Podle mě je lepší vystudovat něco, kde je lepší uplatnění. Herectví tě nemusí uživit.