FiveGirls

Mám jít km doktorce nebo se jenom strachuju?????

Zdravím všechny,je mi 13 let a před týdnem mi skončila menstruace-při té menstruaci mě skoro vůbec ani břicho nebolelo a ani mi nebylo špatně.Ale teť mám problém,předešlé 2 dny sem měla krev na kalhotkách,ale myslela sem si že je to ,,posranděný" a dnes jsem se zbudila a měla jsem kalhotky celý od krve.Bolí mě hrozně břicho a je mi na zvracení.Může to být další menstruace i když jsem jí už před týdnem měla???Co mam dělat?????Mám jít k doktorovi a nebo to je zbytečné???Táta chce zajít se mnou k doktorce,ale já nechci.Poraďtze mi prosim.Děkuji vám předem za užitečné i neužitečné odpovědi.

Nejlepší odpověď
annas

Mohlo by to být způsobené antikoncepcí,tedy pokud ji již bereš,každopádně k lékaři zajděte.

Další odpovědi
anonym

lékařky se bát nemusíš,radši si zajdi,může to být jen z prochlazení nebo třeba i zánět,já bych určitě šla,čím dřív půjdeš,tím dřív budeš mít klid

Jahoda

Když dívka začne menstruovat, trvá i 2 roky, než se menstruace upraví a bude pravidelná. Jeden měsíc můžeš mít menstruaci 2×, další měsíc, či dva ji nemusíš mít vůbec. Pokud se ale menstruace do dvou let neupraví (to znamená, že nebude pravdelná), doporučila bych zajít k lékaři. 😉

ReHu

Protože menstruovat asi teprve začínáš, bude trvat několik měsíců (někdy více. někdy méně), než nastane určitá pravidelnost. a ani ta u někoho ne.
Může být další menstruace. Počkej pár dní, pokud bys krvácela hodně, nebo přestala a za týden by byla znova, potom jdi k lékařce.
Bolesti břicha jsou před i na začátku menstruace běžné. Jde o to, jak moc tě břicho bolí.