Avatar uživatele
FiveGirls

Mám jít km doktorce nebo se jenom strachuju?????

Zdravím všechny,je mi 13 let a před týdnem mi skončila menstruace-při té menstruaci mě skoro vůbec ani břicho nebolelo a ani mi nebylo špatně.Ale teť mám problém,předešlé 2 dny sem měla krev na kalhotkách,ale myslela sem si že je to ,,posranděný" a dnes jsem se zbudila a měla jsem kalhotky celý od krve.Bolí mě hrozně břicho a je mi na zvracení.Může to být další menstruace i když jsem jí už před týdnem měla???Co mam dělat?????Mám jít k doktorovi a nebo to je zbytečné???Táta chce zajít se mnou k doktorce,ale já nechci.Poraďtze mi prosim.Děkuji vám předem za užitečné i neužitečné odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4978 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Mohlo by to být způsobené antikoncepcí,tedy pokud ji již bereš,každopádně k lékaři zajděte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

lékařky se bát nemusíš,radši si zajdi,může to být jen z prochlazení nebo třeba i zánět,já bych určitě šla,čím dřív půjdeš,tím dřív budeš mít klid

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Když dívka začne menstruovat, trvá i 2 roky, než se menstruace upraví a bude pravidelná. Jeden měsíc můžeš mít menstruaci 2×, další měsíc, či dva ji nemusíš mít vůbec. Pokud se ale menstruace do dvou let neupraví (to znamená, že nebude pravdelná), doporučila bych zajít k lékaři. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Protože menstruovat asi teprve začínáš, bude trvat několik měsíců (někdy více. někdy méně), než nastane určitá pravidelnost. a ani ta u někoho ne.
Může být další menstruace. Počkej pár dní, pokud bys krvácela hodně, nebo přestala a za týden by byla znova, potom jdi k lékařce.
Bolesti břicha jsou před i na začátku menstruace běžné. Jde o to, jak moc tě břicho bolí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví