balca

Mám jít do Windows 8 ?

Mám jít do 8miček ? Nyní mám Win XP a chtělo by to změnu,už se na ten hnus nechci dívat…Visty a 7dmičky jsme vynechali…co 8mičky,vím jsou uplně odlišné a je kolem toho hodně klepů a drbů…Máte je někdo…Kdo by mi poradil ?
Update stojí cca 700Kč což není tak moc.
Doplňuji:
cochee: ne nemám to jen kvůli uživatelskému prostředí…ono na internet a email bude stačit i WIN 98 …ale já chci změnu…XP se mi nelíbí jsou zbytečně složité a o grafice nemluvě..na Visty mnoho lidí nadávalo,tak jsme je vynechali 7dmičky taky (sedmičky se mi líbí nejvíce) ty Win 8 nevypadají špatně,ale jsou jiné,hodně lidí na ně nadává tak se ptám jestli jsou dobré a kdo s nimi má zkušenosti .. díky

Nejlepší odpověď
Bedy

Osobně bych počkal.
Windows 8 jsou beze sporu dobrá na tabletech a jiných zařízení s dotykovou obrazovkou, prostředí „Metro“ je výborné, je jasné, přehledné, ale na nedotykovou obrazovku se to prostě vůbec nehodí.
Windows 8 pro desktopy mi přijde takové narychlo splácané, opravdu, já bych radši počkal aspoň do doby vydání provního Service packu a zatím buď vydržel na Windows XP nebo přešel na nějakou uživatelsky přívětivou linuxovou distribuci, například Kubuntu nebo pokud byste rád něco opravdu jiného, tak třeba Ubuntu – však si ty linuxy můžete vyzkoušet bez instalace buď přímo ve Windows a nebo si je vypálíte na přepisovatelné CD/DVD nebo na flešku, nabootujete a vyzkoušeíte. Za zkoušku prakticky nic nedáte a věřím, že se Vám bude aspoň trochu líbit.

Windows 8 jsem zkoušel už od začátku, jak vyšly veřejné testovací verze a nějak extra nadšen jsem nebyl.
Ale když je to za sedm stovek, tak budiž, to bych byl ochoten zaplatit za ty Windows 8.

Další odpovědi
anonym

Z vlastní skušnosti jdi do toho 🙂 Pro tebe to určitě bude malinký šok, ale šok budeš mít i sté rychlosti načítání os…

♥♥♥

Já bych do toho asi osobně šla, na tabletu ten Windows 8 je užitečnější, ale jestli jsi mladá-/ý určitě tu 8 hned pochopíš a budeš spokojený-/á.
více se dočteš zde: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Win­dows_8
Ahoj.

jpau

K této věci jsem se vyjádřil zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/oplati-sa-kupit-windows-8

Orange

Mám je na notebooku od vydání a starší systém bych nechtěl.

redy

Já mám Win.8 a je to super mašinka i když se sním ještě seznamuju je to trochu jinak než na stolním PC Win.XP proto sem koupila myš

cochee

No jestli ti jde pouze o vzhled (sic: už se na ten hnus nechci dívat..) tak tady je každá rada marná, pro mě jsou ze stejného důvodu hnus osmičky…

AndyT

Pokud mám říci za sebe tak ne, osmičky mě se vůbec nelíbí a možná to je í více zmatenější, rozhodně bych šel do 7, ale já mám radši XP