Avatar uživatele
balca

Mám jít do Windows 8 ?

Mám jít do 8miček ? Nyní mám Win XP a chtělo by to změnu,už se na ten hnus nechci dívat…Visty a 7dmičky jsme vynechali…co 8mičky,vím jsou uplně odlišné a je kolem toho hodně klepů a drbů…Máte je někdo…Kdo by mi poradil ?
Update stojí cca 700Kč což není tak moc.
Doplňuji:
cochee: ne nemám to jen kvůli uživatelskému prostředí…ono na internet a email bude stačit i WIN 98 …ale já chci změnu…XP se mi nelíbí jsou zbytečně složité a o grafice nemluvě..na Visty mnoho lidí nadávalo,tak jsme je vynechali 7dmičky taky (sedmičky se mi líbí nejvíce) ty Win 8 nevypadají špatně,ale jsou jiné,hodně lidí na ně nadává tak se ptám jestli jsou dobré a kdo s nimi má zkušenosti .. díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: balca

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, Marinak před 4124 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Osobně bych počkal.
Windows 8 jsou beze sporu dobrá na tabletech a jiných zařízení s dotykovou obrazovkou, prostředí „Metro“ je výborné, je jasné, přehledné, ale na nedotykovou obrazovku se to prostě vůbec nehodí.
Windows 8 pro desktopy mi přijde takové narychlo splácané, opravdu, já bych radši počkal aspoň do doby vydání provního Service packu a zatím buď vydržel na Windows XP nebo přešel na nějakou uživatelsky přívětivou linuxovou distribuci, například Kubuntu nebo pokud byste rád něco opravdu jiného, tak třeba Ubuntu – však si ty linuxy můžete vyzkoušet bez instalace buď přímo ve Windows a nebo si je vypálíte na přepisovatelné CD/DVD nebo na flešku, nabootujete a vyzkoušeíte. Za zkoušku prakticky nic nedáte a věřím, že se Vám bude aspoň trochu líbit.

Windows 8 jsem zkoušel už od začátku, jak vyšly veřejné testovací verze a nějak extra nadšen jsem nebyl.
Ale když je to za sedm stovek, tak budiž, to bych byl ochoten zaplatit za ty Windows 8.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Z vlastní skušnosti jdi do toho 🙂 Pro tebe to určitě bude malinký šok, ale šok budeš mít i sté rychlosti načítání os…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
♥♥♥

Já bych do toho asi osobně šla, na tabletu ten Windows 8 je užitečnější, ale jestli jsi mladá-/ý určitě tu 8 hned pochopíš a budeš spokojený-/á.
více se dočteš zde: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Win­dows_8
Ahoj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

K této věci jsem se vyjádřil zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/oplati-sa-kupit-windows-8

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Mám je na notebooku od vydání a starší systém bych nechtěl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Já mám Win.8 a je to super mašinka i když se sním ještě seznamuju je to trochu jinak než na stolním PC Win.XP proto sem koupila myš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

No jestli ti jde pouze o vzhled (sic: už se na ten hnus nechci dívat..) tak tady je každá rada marná, pro mě jsou ze stejného důvodu hnus osmičky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndyT

Pokud mám říci za sebe tak ne, osmičky mě se vůbec nelíbí a možná to je í více zmatenější, rozhodně bych šel do 7, ale já mám radši XP

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek