Pokročilý

Mám jít do Windows 8 ?

Mám jít do 8miček ? Nyní mám Win XP a chtělo by to změnu,už se na ten hnus nechci dívat...Visty a 7dmičky jsme vynechali...co 8mičky,vím jsou uplně odlišné a je kolem toho hodně klepů a drbů...Máte je někdo...Kdo by mi poradil ?
Update stojí cca 700Kč což není tak moc.
Doplňuji:
cochee: ne nemám to jen kvůli uživatelskému prostředí...ono na internet a email bude stačit i WIN 98 ...ale já chci změnu...XP se mi nelíbí jsou zbytečně složité a o grafice nemluvě..na Visty mnoho lidí nadávalo,tak jsme je vynechali 7dmičky taky (sedmičky se mi líbí nejvíce) ty Win 8 nevypadají špatně,ale jsou jiné,hodně lidí na ně nadává tak se ptám jestli jsou dobré a kdo s nimi má zkušenosti .. díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Osobně bych počkal.
Windows 8 jsou beze sporu dobrá na tabletech a jiných zařízení s dotykovou obrazovkou, prostředí "Metro" je výborné, je jasné, přehledné, ale na nedotykovou obrazovku se to prostě vůbec nehodí.
Windows 8 pro desktopy mi přijde takové narychlo splácané, opravdu, já bych radši počkal aspoň do doby vydání provního Service packu a zatím buď vydržel na Windows XP nebo přešel na nějakou uživatelsky přívětivou linuxovou distribuci, například Kubuntu nebo pokud byste rád něco opravdu jiného, tak třeba Ubuntu - však si ty linuxy můžete vyzkoušet bez instalace buď přímo ve Windows a nebo si je vypálíte na přepisovatelné CD/DVD nebo na flešku, nabootujete a vyzkoušeíte. Za zkoušku prakticky nic nedáte a věřím, že se Vám bude aspoň trochu líbit.

Windows 8 jsem zkoušel už od začátku, jak vyšly veřejné testovací verze a nějak extra nadšen jsem nebyl.
Ale když je to za sedm stovek, tak budiž, to bych byl ochoten zaplatit za ty Windows 8.

Další odpovědi:

Bronzový

Z vlastní skušnosti jdi do toho :-) Pro tebe to určitě bude malinký šok, ale šok budeš mít i sté rychlosti načítání os...

Pokročilý

Já bych do toho asi osobně šla, na tabletu ten Windows 8 je užitečnější, ale jestli jsi mladá-/ý určitě tu 8 hned pochopíš a budeš spokojený-/á.
více se dočteš zde: http://cs.wikipedia.org/…
Ahoj.

Bronzový

K této věci jsem se vyjádřil zde: http://www.odpovedi.cz/…

Bronzový

Mám je na notebooku od vydání a starší systém bych nechtěl.

Stříbrný

No jestli ti jde pouze o vzhled (sic: už se na ten hnus nechci dívat..) tak tady je každá rada marná, pro mě jsou ze stejného důvodu hnus osmičky...

Pokročilý

Pokud mám říci za sebe tak ne, osmičky mě se vůbec nelíbí a možná to je í více zmatenější, rozhodně bych šel do 7, ale já mám radši XP

Stříbrný

Já mám Win.8 a je to super mašinka i když se sním ještě seznamuju je to trochu jinak než na stolním PC Win.XP proto sem koupila myš

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.