palmex9

Mam jit do skoly?

Teplota 37,6, kasel, ryma, bolest v krku, rano jsem nemohl mluvit. V noci jsem se dusil. Ted se citim jakz takz ok, porad ryma, kasel, v krku me neboli ale mam pocit, jako by mi to prestoupilo niz..
Jsem strasne unaveny.
Mam jit zitra do skoly nebo k doktorovi a zustat po zbytek dne doma?

Nejlepší odpověď
Monie

Zítra rozhodně zůstaň doma! A zítra, nebo v úterý pokud by se to nezlepšilo, bych šla k doktorovi. Pořádně se vyspi a pij hodně čaje. Což ti už určitě řekla máma ;)

Další odpovědi
bolak

Co tam?

hanulka11

neroznášej bacily – dojdi si k lékaři ráno

pusinka50

Nejen že abys neroznášel bacily, ale jakákoli běžná viróza, při které třeba bolí klouby a máš rýmu nebo kašel, může vážně poškodit srdce. Stejně nebezpečná jsou onemocnění způsobená baktériemi – například angína. Pokud tě totiž nějaká nemoc zasáhne a ty ji nevyléčíš, není vyloučeno, že se rozšíří dál do těla. A v nejhorším případě zasáhne srdce. To se projeví třeba až za několik let. Poškození srdce může v krajním případě skončit i srdečním selháním. Dokládají to případy lidí, u nichž přechození běžné virózy vedlo k tak závažným následkům, že je bylo nutné řešit transplantací srdce. Takže zůstaň doma, dokud se nebudeš cítit dobře.

venkovan

Jdi do školy a přivítej se se školnicí či se školníkem polibkem. S ohledem na fakt, že školník je nejdůležitější osobou ve škole (ředitelka / ředitel je až o dva řády níž), tak kdžy onemocní, školu zavřou a všichni kamarádi a kamarádky tě budou mít rádi.

Michal Kole

Do školy chodíš zadarmo tak zůstaň doma.

Až budeš chodit do práce bude to dilema větší, protože za 3 dny nemoci, jsi doma zadarmo a jen na to doplácí rýmaři a ti co podvádět chtějí si vymyslí jinou okliku.

Je lepší zaměstnance nechat doma, alespoň za polovinu mzdy než aby to roznášel po firmě a onemocněna půlka dílny