Mam jit do skoly?

Teplota 37,6, kasel, ryma, bolest v krku, rano jsem nemohl mluvit. V noci jsem se dusil. Ted se citim jakz takz ok, porad ryma, kasel, v krku me neboli ale mam pocit, jako by mi to prestoupilo niz..
Jsem strasne unaveny.
Mam jit zitra do skoly nebo k doktorovi a zustat po zbytek dne doma?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Zítra rozhodně zůstaň doma! A zítra, nebo v úterý pokud by se to nezlepšilo, bych šla k doktorovi. Pořádně se vyspi a pij hodně čaje. Což ti už určitě řekla máma ;)

Další odpovědi:

Zlatý

Co tam?

Zlatý

neroznášej bacily - dojdi si k lékaři ráno

Stříbrný

Nejen že abys neroznášel bacily, ale jakákoli běžná viróza, při které třeba bolí klouby a máš rýmu nebo kašel, může vážně poškodit srdce. Stejně nebezpečná jsou onemocnění způsobená baktériemi - například angína. Pokud tě totiž nějaká nemoc zasáhne a ty ji nevyléčíš, není vyloučeno, že se rozšíří dál do těla. A v nejhorším případě zasáhne srdce. To se projeví třeba až za několik let. Poškození srdce může v krajním případě skončit i srdečním selháním. Dokládají to případy lidí, u nichž přechození běžné virózy vedlo k tak závažným následkům, že je bylo nutné řešit transplantací srdce. Takže zůstaň doma, dokud se nebudeš cítit dobře.

Zlatý

Jdi do školy a přivítej se se školnicí či se školníkem polibkem. S ohledem na fakt, že školník je nejdůležitější osobou ve škole (ředitelka / ředitel je až o dva řády níž), tak kdžy onemocní, školu zavřou a všichni kamarádi a kamarádky tě budou mít rádi.

Zlatý

Do školy chodíš zadarmo tak zůstaň doma.

Až budeš chodit do práce bude to dilema větší, protože za 3 dny nemoci, jsi doma zadarmo a jen na to doplácí rýmaři a ti co podvádět chtějí si vymyslí jinou okliku.

Je lepší zaměstnance nechat doma, alespoň za polovinu mzdy než aby to roznášel po firmě a onemocněna půlka dílny

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.