Klarisa

Mám jít do práce?

Zažádala jsem si o důchod a nevím jestli mám ukončit nemocenskou a jít do práce na půl úvazku,potřebuji peníze a důchod bude kdo ví kdy jestli vůbec.nemocenskou nemám to už bych měla spíš na pracáku podporu.tak nevím co dělat.Taky hůř vidím a čekám na vyšetření.

Nejlepší odpověď
kokoťenko

No,když žádáte o důchod,tak asi do práce jít nemůžete! Nebo se na ten důchod necítíte a cítíte se na ppráci??

Další odpovědi
Michal

Co je pro vás výhodnější a hlavně na co se cítíte.

kropitko

Souhlasím s Michalem. To je na Vás. Podala jste návrh na zvýšení těch alimentů,jak jste se minule ptala?? Pak mě ještě napadlo,jelikož se čím dál tím častěji setkávám s tím,že si lidé nežádají o dávky SSP. Podle mého máte nárok na přídavky,sociální příspěvek a pravděpodobně na příspěvek na bydlení. Pokud tyto dávky nepobíráte,ujišťuji Vás,že se vyplatí o ně zažádat..