Mam jeste jeden dotaz

moje nehty jsou neskutecne tvrde na rukou i nohach.Kdyz se nahodou zatrhnu o nehet,stoji to za to.Cim to je,moc vapna nebo cim.Dekuji

Nejlepší odpověď
člověk

buďdte šťastná,máte zdravé tělo,nehty,jsou obrazem potřeb těla

Další odpovědi
ReHu

Souhlasím s člověkěm, buďte šťastná. Málokterá žena má nehty pevné.

glorie

to buď ráda, já mám nehty měkké a jsem z toho nešťastná. Často se mi stane, že se mi nehet otočí na druhou stranu a dost to bolí.