Lucik123

Mám jednu otázku…

Co to doopravdy znamená orální sex??

Nejlepší odpověď
quentos

dráždění penisu nebo poštěváčku ústy

Další odpovědi
anonym

orální=ústní. Orální sex tedy znamená sexuální praktiky prováděné ústy. Nechápu zařazení otázky :D

anonym

aa a doufám,že bude poslední-na toto téma ,v této rubrice!

Damiana

Dobrá rubrika! 🙂 Evidentně máš k sexu pozitivní přístup, ale příliš legrace při něm také škodí… bacha na to, co kdy řekneš… A co se orálního sexu týká, mrkni do odkazu, tam to máš komplet.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Or%C3%A1l­n%C3%AD_sex

huxa

kouření a lízání, jeho penis v tvé puse, nebo mu ho můžeš jen oblizovat, … nebo jeho hlava mezi tvýma nohama :P

venkovan

Čištění zubů, jazyku a ústní dutiny zubním kartáčkem, pokud tě to sexuálně vzruší.
Mne to ale zvedne jen žaludek