Nelik

mam iphone 3gs, chci novy. Mam si koupit iphone 4, 4s nebo je rozdil mezi nimi minimalni???

Doplňuji:
(odpovědi typu – iphon je k ničemu mě nezajímají…) 😉

Odpovědi
Bedy

iPhone 4S má o něco lepší foťák a 4S můžete sehnat i v 64Gb edici. Takže prakticky rozdíly jsou minimální.

marek.29

Je pravda vše, co tu bylo řečeno 😁

jak uživatelem Balca ( rozdíl v rychlosti 4 / 4S / 5 je vždy dvojnásobný a na dnešní dobu si myslím, že 4S je minimum, ale zkus si – určitě má někdo v tvým okolí tyto iPhony.. aby sis udělal představu),

tak uživatelem Bedy ( pokud míříš na paměťové úložiště s výměrou 64GB musíš brát 4S.. Nevím zda foťák je důvod pro koupi 4S ale rychlost určitě)

a v neposlední řadě uživatelem česílko (Siri 4Sko má už od základu na iPhone 4 dostaneš Siri buďto po jailbreaku, nebo stačí když si stáhneš z Appstoru „náhradu“ Siri – Evi https://itunes­.apple.com/us/ap­p/evi/id4632966­09?mt=8 která je ZDARMA a rozdíl v tom moc nevidím. Samozřejmě Siri jako funkce telefonu, je více integrovaná do zařízení.. ale jak vytáčet kontakty tak posílat SMS pomocí Evi jde.. ;)

Za mě můžu shrnout asi následovně: pokud máš peníze, investuj je do co nejvyšší řady iPhone – klidně 5. Pokud nemáš peníze tak 4S, protože ta investice se ti bohatě vrátí a ušetří ti nervy a reklamace, který by ti hrozili u pofidérní Ťamťung konkurence.. Tady máš porovnání přímo u Applu http://store.ap­ple.com/cz-edu/browse/ho­me/shop_iphone/fa­mily/iphone/com­pare no a krom problémů s anténou (který míval iPhone 4 – teď už je to možná nějak pořešený) v nich až na tu rychlost, bluetooth (4ka má BT 2.1 naproti tomu 4S má 4.0), nahrávání videa a docela podstatnej rozdíl ve foťáku, moc rozdílů nevidím :(

Nutno podotknout, že došlo k zajímavé situaci – iPhone 4 bude mít o 100hodin vyšší výdrž v pohotovostním režimu – v běžném používání to taky poznáš.. protože 4S má silnější čip vevnitř a ten papá daleko víc energie z baterky. Takže 4ka vydrží dýl nabitá – to je fakt a může přispět taky k rozhodování.. ;)

Já sám mám iPhone 5 a byla to dlouho a pečlivě plánovaná koupě, za kterou jsem nesmírně rád 😉 Pokud bys měl jakýkoliv další dotaz, určitě napiš na marek.29"zavi­náč"seznam.cz ve světě iOS zařízení se pohybuju od jejich vzniku – tj. 2007 a měl sem už 2 iPody Touch a teď volám z toho iPhonu no, …

P.S. lidi co říkají, že iPhone je k ničemu ho nikdy nedrželi v ruce a neví o čem mluví – ty vůbec neposlouchej :) Jinak přeju šťastnou volbu a ať seš s iPhonem spokojenej ;)

anonym

mezi 4 a 4s je rozdíl akorát v Siri, můžeš mluvit s mobilem, aniž by si někam volal.

balca

to bych radši šel do iPhonu 5 a když už teda tak do 4S,do 4 bych nešel.důvodů je mnoho,měj se;)