mam iphone 3gs, chci novy. Mam si koupit iphone 4, 4s nebo je rozdil mezi nimi minimalni???

Doplňuji:
(odpovědi typu - iphon je k ničemu mě nezajímají...) ;-)

Odpovědi:

Zlatý

iPhone 4S má o něco lepší foťák a 4S můžete sehnat i v 64Gb edici. Takže prakticky rozdíly jsou minimální.

Pokročilý

Je pravda vše, co tu bylo řečeno :-D

jak uživatelem Balca ( rozdíl v rychlosti 4 / 4S / 5 je vždy dvojnásobný a na dnešní dobu si myslím, že 4S je minimum, ale zkus si - určitě má někdo v tvým okolí tyto iPhony.. aby sis udělal představu),

tak uživatelem Bedy ( pokud míříš na paměťové úložiště s výměrou 64GB musíš brát 4S.. Nevím zda foťák je důvod pro koupi 4S ale rychlost určitě)

a v neposlední řadě uživatelem česílko (Siri 4Sko má už od základu na iPhone 4 dostaneš Siri buďto po jailbreaku, nebo stačí když si stáhneš z Appstoru "náhradu" Siri - Evi https://itunes.apple.com/… která je ZDARMA a rozdíl v tom moc nevidím. Samozřejmě Siri jako funkce telefonu, je více integrovaná do zařízení.. ale jak vytáčet kontakty tak posílat SMS pomocí Evi jde.. ;)

Za mě můžu shrnout asi následovně: pokud máš peníze, investuj je do co nejvyšší řady iPhone - klidně 5. Pokud nemáš peníze tak 4S, protože ta investice se ti bohatě vrátí a ušetří ti nervy a reklamace, který by ti hrozili u pofidérní Ťamťung konkurence.. Tady máš porovnání přímo u Applu http://store.apple.com/… no a krom problémů s anténou (který míval iPhone 4 - teď už je to možná nějak pořešený) v nich až na tu rychlost, bluetooth (4ka má BT 2.1 naproti tomu 4S má 4.0), nahrávání videa a docela podstatnej rozdíl ve foťáku, moc rozdílů nevidím :(

Nutno podotknout, že došlo k zajímavé situaci - iPhone 4 bude mít o 100hodin vyšší výdrž v pohotovostním režimu - v běžném používání to taky poznáš.. protože 4S má silnější čip vevnitř a ten papá daleko víc energie z baterky. Takže 4ka vydrží dýl nabitá - to je fakt a může přispět taky k rozhodování.. ;)

Já sám mám iPhone 5 a byla to dlouho a pečlivě plánovaná koupě, za kterou jsem nesmírně rád ;-) Pokud bys měl jakýkoliv další dotaz, určitě napiš na marek.29"zavináč"seznam.cz ve světě iOS zařízení se pohybuju od jejich vzniku - tj. 2007 a měl sem už 2 iPody Touch a teď volám z toho iPhonu no, ...

P.S. lidi co říkají, že iPhone je k ničemu ho nikdy nedrželi v ruce a neví o čem mluví - ty vůbec neposlouchej :) Jinak přeju šťastnou volbu a ať seš s iPhonem spokojenej ;)

mezi 4 a 4s je rozdíl akorát v Siri, můžeš mluvit s mobilem, aniž by si někam volal.

Pokročilý

to bych radši šel do iPhonu 5 a když už teda tak do 4S,do 4 bych nešel.důvodů je mnoho,měj se;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.