Avatar uživatele
woods

Mám internet v mobilu za 150Kč měsíčně, platím navíc nějaké poplatky při stahování videa či obrázků?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4662 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

ne.
po přečerpání fup (datového limitu) se vám snižuje rychlost stahování.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Myslíš ten internet od O2? Taky ho mám. Z kreditu mi jednou týdně (vždycky v úterý) strhávají 40Kč, připojení je pak neomezený – nic navíc už neplatíš. Jediný limit je objem přenesených dat. U tohoto tarifu to je, tuším, 150MB. Jakmile limit překročíš, nemusíš se bát žádných finančních sankcí – jediný „postih“ bude, že ve chvíli překročení stanovenýho limitu ti operátor sníží rychlost internetu. Při běžným užívání to zpomalení ani nepocítíš, ale když budeš chtít pracovat s větším objemem dat ( stahování nebo sledování videí…), ten rozdíl pak znát bude. Jestli plánuješ stahovat z mobilu obrázky a videa často, přejdi radši na druhý tarif. Stojí 300Kč/měsíc a FUP je, myslím, 500MB.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vodafone

Dobrý den,
pokud jde o Internet v mobilu od Vodafonu, všechna přenesená data účtujeme v rámci paušálu. Jestliže jste si ale objednal obrázek nebo třeba melodii, zaplatíte jím stanovenou cenu za daný produkt. Datové přenosy při stahování jsou ale i v tomto případě v rámci paušálu.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek