Mám internet v mobilu za 150Kč měsíčně, platím navíc nějaké poplatky při stahování videa či obrázků?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ne.
po přečerpání fup (datového limitu) se vám snižuje rychlost stahování.

Další odpovědi:

Zlatý

Myslíš ten internet od O2? Taky ho mám. Z kreditu mi jednou týdně (vždycky v úterý) strhávají 40Kč, připojení je pak neomezený - nic navíc už neplatíš. Jediný limit je objem přenesených dat. U tohoto tarifu to je, tuším, 150MB. Jakmile limit překročíš, nemusíš se bát žádných finančních sankcí - jediný "postih" bude, že ve chvíli překročení stanovenýho limitu ti operátor sníží rychlost internetu. Při běžným užívání to zpomalení ani nepocítíš, ale když budeš chtít pracovat s větším objemem dat ( stahování nebo sledování videí...), ten rozdíl pak znát bude. Jestli plánuješ stahovat z mobilu obrázky a videa často, přejdi radši na druhý tarif. Stojí 300Kč/měsíc a FUP je, myslím, 500MB.

Pokročilý

Dobrý den,
pokud jde o Internet v mobilu od Vodafonu, všechna přenesená data účtujeme v rámci paušálu. Jestliže jste si ale objednal obrázek nebo třeba melodii, zaplatíte jím stanovenou cenu za daný produkt. Datové přenosy při stahování jsou ale i v tomto případě v rámci paušálu.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.