woods

Mám internet v mobilu za 150Kč měsíčně, platím navíc nějaké poplatky při stahování videa či obrázků?

Nejlepší odpověď
arygnoc

ne.
po přečerpání fup (datového limitu) se vám snižuje rychlost stahování.

Další odpovědi
barnajka

Myslíš ten internet od O2? Taky ho mám. Z kreditu mi jednou týdně (vždycky v úterý) strhávají 40Kč, připojení je pak neomezený – nic navíc už neplatíš. Jediný limit je objem přenesených dat. U tohoto tarifu to je, tuším, 150MB. Jakmile limit překročíš, nemusíš se bát žádných finančních sankcí – jediný „postih“ bude, že ve chvíli překročení stanovenýho limitu ti operátor sníží rychlost internetu. Při běžným užívání to zpomalení ani nepocítíš, ale když budeš chtít pracovat s větším objemem dat ( stahování nebo sledování videí…), ten rozdíl pak znát bude. Jestli plánuješ stahovat z mobilu obrázky a videa často, přejdi radši na druhý tarif. Stojí 300Kč/měsíc a FUP je, myslím, 500MB.

Vodafone

Dobrý den,
pokud jde o Internet v mobilu od Vodafonu, všechna přenesená data účtujeme v rámci paušálu. Jestliže jste si ale objednal obrázek nebo třeba melodii, zaplatíte jím stanovenou cenu za daný produkt. Datové přenosy při stahování jsou ale i v tomto případě v rámci paušálu.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz