.,.,.,.--§§,

Mám inter připojený k PC a mám netbook přes který bych se rádá přes wifi připojila k PC.Budu platit něco navíc?

Platí se bezdrátové připojení?? Mám internet připojený kabelem k PC a zároveň mám notebook přes který bych se rádá přes wifi k tomu internetu připojila. Budu platit něco navíc?
Doplňuji:
Bezdrátové připojení

Nejlepší odpověď
Bedy

Můžete si buď koupit Wifi router – doporučím levný a spolehlivý TP-LINk TL-WR340G, který si podle manuálu zapojíte a nastavíte – hlavně zabezpečení (zvolte WPA2 a silné helso k přístupu).
Nebo si můžete do počítače koupit Wifi kartu (stojí kolem 200–300Kč)a nastavit si tam sdílení připojení k internetu. Toto je o něco levnější volba, ale méně spolehlivá a počítač musí být stále zapnut.
Router stojí nějakých 400–500, ale je spolehlivější a signál chytnete spolehlivě i dál Wifi rd počítače.
Doporučím spíš wifi rotuer.

Zdroj: http://www.zbo­zi.cz/?q=tp-link+tl-wr340g

Další odpovědi
lukas.zmizik

nebudeš platit nic navíc akorát to bude chtít pořídit bezdrátový router
http://www.al­facomp.cz/php/in­dex.php?eid=15L140087­2Z9

tak že vlastně jediná investice je cena routeru