sesednizkola

Mám hypotéku, nezaplatím poslední splátku, banka byt si vezme a prodá. Co s penezi navíc?

Proda byt za 3 miliony, hypoteka na 3 miliony uz je splacena i s uroky. Jen zbyva posledni splatka. Kdyz byt proda, tak v podstste diky tomu banka vydela na urocich o ty 3 miliony cisteho zisku vic, nebo mi je vrati a strhnou si jen to, co dluzim?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ne, banka prodá nemovitost a po odečtení nákladů exekuce a splátky zbytek vrátí majiteli – tobě …