Mám Huawei Honor a tento telefon normálně vydrží až 3 dny v provozu, ale můj je za den vybitý.

Když jdu do využití baterie, tak mi 85% zabírá Android systém, což by rozhodně neměl protože hodně volám. Nevíte někdo co s tím. Zkoušel jsem dokonce i upgradovat na Ice cream sandwich z původního Gingerbreadu, ale android systém pořád hltá mojí baterku. NEvíte co s tím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když hodně voláte, tak je jasné, že se baterka rychleji vybije.
Můžete ještě zkontrolovat, zda-li nemáte zapnuté vyhledávání wifi a bluetoothu na pozadí.
Obecně lze říct, že dotykáče mají menší výdrž, než ostatní telefony.

Co se týká Huaweiů, tak není to nic extra i co se týká výdrže, 3 dny Honor vydrží snad jen, když ho zapnete a nic na něm dělat nebudete.

Další odpovědi:

Bronzový

Vetsina chytrych telefonu (tj. ty s operacnim systemem) zere hodne baterky...a kdyz hodne volate tak se nedivte ze se vam za 1 den vybije to je uplne normalni - jediny reseni je koupit si zalozni baterii

Diskuze k otázce

boodiste

Díky za odpověď ale rozhodně nesouhlasím. Telefony Huawei vydrží mnohem více než kterákoli jiná značka smartphonů. Moje otázka byla proč mi Android žere tolik baterky a ne jak dlouho mi vydrží baterie u smartphonu. To samozřejmě vím.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.