Avatar uživatele
boodiste

Mám Huawei Honor a tento telefon normálně vydrží až 3 dny v provozu, ale můj je za den vybitý.

Když jdu do využití baterie, tak mi 85% zabírá Android systém, což by rozhodně neměl protože hodně volám. Nevíte někdo co s tím. Zkoušel jsem dokonce i upgradovat na Ice cream sandwich z původního Gingerbreadu, ale android systém pořád hltá mojí baterku. NEvíte co s tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Když hodně voláte, tak je jasné, že se baterka rychleji vybije.
Můžete ještě zkontrolovat, zda-li nemáte zapnuté vyhledávání wifi a bluetoothu na pozadí.
Obecně lze říct, že dotykáče mají menší výdrž, než ostatní telefony.

Co se týká Huaweiů, tak není to nic extra i co se týká výdrže, 3 dny Honor vydrží snad jen, když ho zapnete a nic na něm dělat nebudete.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Reuef

Vetsina chytrych telefonu (tj. ty s operacnim systemem) zere hodne baterky…a kdyz hodne volate tak se nedivte ze se vam za 1 den vybije to je uplne normalni – jediny reseni je koupit si zalozni baterii

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
boodiste

Díky za odpověď ale rozhodně nesouhlasím. Telefony Huawei vydrží mnohem více než kterákoli jiná značka smartphonů. Moje otázka byla proč mi Android žere tolik baterky a ne jak dlouho mi vydrží baterie u smartphonu. To samozřejmě vím.

před 4192 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek