boodiste

Mám Huawei Honor a tento telefon normálně vydrží až 3 dny v provozu, ale můj je za den vybitý.

Když jdu do využití baterie, tak mi 85% zabírá Android systém, což by rozhodně neměl protože hodně volám. Nevíte někdo co s tím. Zkoušel jsem dokonce i upgradovat na Ice cream sandwich z původního Gingerbreadu, ale android systém pořád hltá mojí baterku. NEvíte co s tím?

Nejlepší odpověď
Bedy

Když hodně voláte, tak je jasné, že se baterka rychleji vybije.
Můžete ještě zkontrolovat, zda-li nemáte zapnuté vyhledávání wifi a bluetoothu na pozadí.
Obecně lze říct, že dotykáče mají menší výdrž, než ostatní telefony.

Co se týká Huaweiů, tak není to nic extra i co se týká výdrže, 3 dny Honor vydrží snad jen, když ho zapnete a nic na něm dělat nebudete.

Další odpovědi
Reuef

Vetsina chytrych telefonu (tj. ty s operacnim systemem) zere hodne baterky…a kdyz hodne volate tak se nedivte ze se vam za 1 den vybije to je uplne normalni – jediny reseni je koupit si zalozni baterii

boodiste

Díky za odpověď ale rozhodně nesouhlasím. Telefony Huawei vydrží mnohem více než kterákoli jiná značka smartphonů. Moje otázka byla proč mi Android žere tolik baterky a ne jak dlouho mi vydrží baterie u smartphonu. To samozřejmě vím.