Aknel1148

Mám hrubý příjem 25000,–-.Odpracovala jsem v měsíci září 15 pracovních dní.Kolik bude můj čistý příjem za tento měsíc?Dě

Mám hrubý příjem 25000,–-.Odpracovala jsem v měsíci září 15 pracovních dní.Kolik bude můj čistý příjem za tento měsíc?Děkuji

Nejlepší odpověď
brillant

Použijte kalkulačku čisté mzdy http://www.fi­nance.cz/dane-a-mzda/kalkulacky-a-aplikace/mzdovy-kalkulator/
https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=mzdov%C­3%A1+kalkula%C4%8Dka&s­ourceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Další odpovědi
ivzez

Jak jste odměňována? Měsíční nebo hodinovou mzdou?
Pracujete režimu s rovnoměrně nebo nerovnoměrně rozloženou pracovní dobou?
Kolik pracovních směn jste měla na září naplánováno a po kolika hodinách?
Z jakého důvodu jste neodpracovala všechny naplánované směny?

Podepsala jste u zaměstnavatele prohlášení k dani z příjmu
(tzv. růžový papír)?

To vše se do výpočtu promítne.

Pracujete-li např. v režimu s nerovnomněrně rozloženou pracovní dobou
a ve dvanáctihodinových pracovních směnách, odpracovala jste pravděpodobně
všechny naplánované pracovní směny. V takovém případě by Váš hrubý příjem za září činil 25.000.

Doplníte-li chybějící informace, spočtu Vám to.
Doplňuji:
Uplatňujete daňovou úlevu jenom na poplatníka
nebo i na dítě/děti (případně na kolik dětí)?