herecCZE

Mam hru Call of Duty Modern Warfare 3 ale kdyz ji zapnu hra se mi vypne a objevi se mi modra obrazovka nevite co stim??

Odpovědi
ven.cik

Nejspíš se někde stala chyba, mohla by být v instalaci, zkus to znovu… jestli to máš stažený, stáhni něco jinýho…je něco pak napsaný na tý obrazovce a nejde z ní vyjet, nebo to je jenom modrá obrazovka ? nebo třeba nesplnuješ HW nároky…

Bedy

Místo nějakýho čarování Vás poprosím o výpis z programu WhoCrashed, který dokáže určit příčinu pádu systému.
WhoCrashed stáhnete zde: http://www.slu­necnice.cz/sw/who­crashed/
Po spuštění programu klikněte nahoře na tlačítko Analyse. Poté by se měl objevit v okně programu výpis, který zkopírujte a vložte sem (nebo do diskuze). No a uvidíme.