Mám hrozně silnou menstruaci.

Co s tím? Díky za Všechny Vaše odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Moje maminka taky. Měkteré ženy ji mají silnější, jiné slabší. Mnoho s tím nenaděláte, jen je v tomto období potřeba více odpočívat, neboť Vás cyklus vyčerpává. Alespoň vás může těšit fakt, že čím je menstruace silnější, tím intenzivněji se Vaše tělo čistí.

Další odpovědi:

Bronzový

Já ji taky měla. Bylo to hrozný. Hlavně na středí škole. Jednou se mi i stalo, že jsem až protekla na židli. Fak hrůza hrůzoucí.
Jestli vám můžu poradit, tak jsou dobrý ty největší tampony.
A pokud vám nedělají dobře, tak bude lepší obrátit se na gynekologa. Mě to spravila antikoncepce.
Nebo jestli máte už po dětech, tak si nechte zavést děložní tělísko a budete mít útrum. Jako já. Je to super.

s timhle bych se obratila na gynekologa. Je v jeho moznostech medikacne (leky) toto upravit. Popripade prohlednout Vas ci poslat na dalsi vysetreni protoze extremne silna menstruace je prinejmensim silne obtezujici a vycerpavajici. Doby kdy se s tim nedalo nic delat jsou davno pryc, jen to chce odhodit stud a promluvit si o tom s lekarem

Pokročilý

Je možné že máte v děloze myom. Je to něco jako cysta. Můžete zkusit řebříčkový čaj, ten se používá na úpravu menstruace - a to 2x denně. Ale určitě si zajděte ke svému gynekologovi.

Zdravím,měla jsem tentýž problém a lékařka mi navrhla antikoncepci a můžu vřele doporučit.Přestaly bolesti,špatná nálada(muži ocení),nafouklé břicho a mám o hodně slabší a kratší menstruaci a mohu si jí i občas oddálit.

Dobrýden. Na váš problém doporučuji začít pít v době menstruace denně odvar z řebříčku a pastuší tobolky.Proti bolesti pijte 1x denně večer odvar z majoránky.Mám to vyzkoušené.

Zdroj: Bylinný Herbář

Bronzový

Bohužel jste nenapsala svůj věk. U mladých děvčat, co teprve menstruovat začínají, je to celkem normální (ale také by se to mělo řešit) V dospělosti se může jednat o nějaké skryté onemocnění.
Pokud se jedná skutečně o VELMI silnou menstruaci, zajděte si raději za gynekologem.
Ztrácíte pak mnoho krve a je to nebezpečné. Nějakými léky to lze upravit. HA bych vám také doporučila, mně se "množství" menstruace vlivem HA zmenšilo dvojnásobně a to jsem nikdy neměla silnou menstruaci.
Raději s tím něco dělejte...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.