Evička558745

Mám hroozný problém!!

Dnes ráno jsem normálně vůůbec nemohla mluvit ! Měla jsem knedlík v krku a nemohla jsem polykat!! Nevíte co by to mohlo být?? Je to nějaká nemoc? Prosíím pomozte mi !

Nejlepší odpověď
www

Může to být jen dočasný stav, případně začínající infekce (angína ap.). V žádném případě ale hroozný problém. Budou-li i teploty, navštívit lékaře. V případě vysokých třeba i pohotovost.

Další odpovědi
rodier

Jo, klasicka viroza.. kup si treba ambrobene

anonym

Proč myslíš, že je to „hrozný problém“? Jsi prostě nemocná, tak se seber a když je Ti špatně, zajdi si na pohotovost: Pokud to vydržíš, tak v pondělí k ošetřujícímu lékaři.
Aby se Ti ulevilo dávej si zábal na krk, polizuj med a popíjej horký čaj.

anonym

mohla by to být rakovina, možná umřeš

Damiana

Možná to je psychosomatického původu. Jak píšeš v jiné otázce, snad už teď máš nervy z toho, že zítra bude fotbal a tvůj milý se chystá zase do hospody. 🙂

honza19hk

dej si panáka slivovice.

Anna007

Takhle se taky může projevovat alergie, moje maminka to má třeba po jahodách, nebo po některých vůních a podobně. Jsou na to léky.

elektrikář

Já když se necítím dobře.Tak si udělám horkou citronovou limonádu. nebo z pomeranče nebo grepu. . Vykoupu v teplé vodě a zalehnu do pelíšku. Případně se ještě pojistím acilpyrynem.

Damiana

Musím se omluvit, nanifak jsem obodovala omylem. Touch pad tohle také „umí“.:-( S názorem nesouhlasím.!