Mám hroozný problém!!

Dnes ráno jsem normálně vůůbec nemohla mluvit ! Měla jsem knedlík v krku a nemohla jsem polykat!! Nevíte co by to mohlo být?? Je to nějaká nemoc? Prosíím pomozte mi !

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Může to být jen dočasný stav, případně začínající infekce (angína ap.). V žádném případě ale hroozný problém. Budou-li i teploty, navštívit lékaře. V případě vysokých třeba i pohotovost.

Další odpovědi:

Jo, klasicka viroza.. kup si treba ambrobene

Proč myslíš, že je to "hrozný problém"? Jsi prostě nemocná, tak se seber a když je Ti špatně, zajdi si na pohotovost: Pokud to vydržíš, tak v pondělí k ošetřujícímu lékaři.
Aby se Ti ulevilo dávej si zábal na krk, polizuj med a popíjej horký čaj.

mohla by to být rakovina, možná umřeš

Zlatý

Možná to je psychosomatického původu. Jak píšeš v jiné otázce, snad už teď máš nervy z toho, že zítra bude fotbal a tvůj milý se chystá zase do hospody. :-)

Stříbrný

dej si panáka slivovice.

Pokročilý

Takhle se taky může projevovat alergie, moje maminka to má třeba po jahodách, nebo po některých vůních a podobně. Jsou na to léky.

Stříbrný

Já když se necítím dobře.Tak si udělám horkou citronovou limonádu. nebo z pomeranče nebo grepu. . Vykoupu v teplé vodě a zalehnu do pelíšku. Případně se ještě pojistím acilpyrynem.

Diskuze k otázce

Zlatý

Damiana

Musím se omluvit, nanifak jsem obodovala omylem. Touch pad tohle také "umí".:-( S názorem nesouhlasím.!

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.