EVIL

mám horečky a točí se mi hlava

co by ste mi na to doporučily? díky

Odpovědi
panenka

Pokud máš horečky vem si prášek na teplotu zalehni do postele udělej si čaj odpočívej

kropitko

Jelikož je před námi víkend,tak bych skočila k lékaři,abych nemusela v případě zhoršení na pohotovost,,,

Terryle

Ležet, odpočívat.
Na samotný točení hlavy mi pomáhá železo, mám šumák z DM a celkem zabírá. Ale pokud to máš od horečky, tak prostě hlavně ležet a hodně pít.

poa.li

Horký čaj s medem a velkým množstvím rumu. Užívat si opilý stav pod peřinou a přemítat a něčem nedůležitém…

ReHu

Rady už máš, ale proč se ptáš jen žen, slečen a dívek, to nevím.
Přece hoši by ti taky dobře poradili.

venkovan

Zkus jak se rychle ohřeje na tobě voda, poto pára – páru pušt do trurbíny aby roztočila alternátor a má svoji elektrikuk PC.
No na dálku to vypadá na chřipku, tak za pár dní může být lépe. ( a bude po elektrice)

Elk

Není to zanedbaný sex…? Chtělo by to vypotit.
Druhá varianta léčby : deci vody,lahev rumu, udělat si z toho grog.