showman

Mam holku,nemuzu se v nekterych jeji rozhodnutich vyznat.

Porad jen a jen slova.Kdyz dojde na lamani chleba tak jko me nezna. Rika se ze laska ma silu bylin,dokaze ocarovat i otravit.
Doplňuji:
Myslim si,ze to dotahne do faze, ze mi jeji kolace chutnat nebudou.

Nejlepší odpověď
tom004

A nikdy se v nich nevyznáš.Vím o čem,za 41 let manželství,mlu­vím. 🙂

Další odpovědi
venkovan

Idealisto – v ženě se nevyznáš, zrovna tak ženy se nevyznají v nás.
Ale třeba zatím potřebuje slova a když vydržíš bude místo chleba třeba dojde ke krájení koláče.

Děda Louda

Toho se, bohužel, nezbavíš. Jediné, co můžeš udělat, je naučit se s tím žít, prostě si zvyknout.

anonym

Tak … : A ted si predstavte , ze takhle to bude uz dalsich vasich 60 … 70 … let. 🙂
P.S. Vase holka ma bylinky a ja zase kazdemu rikam , ze mam strach ze samoty a zaroven z blizkosti … 🙂
Tak snad radsi zustanu opravdu sama. 🙂
Vam ale preji tu vasi lasku. 🙂

  • iv-

eLx

showman: „když dojde na lámání chleba“ – přijde ti, že ty mluvíš jasně? v ženskejch neni problém se vyznat, když volíš přímou cestu.. když se budeš chovat jako ona a mluvit v metaforách a letmejch náznacích, nikam se neposuneš..

  • iv-: myslim, že to neni strach z blízkosti jako takový, ale tvůj strach z toho, jak se s onou blízkostí dokážeš vyrovnat.. strach, kterej pramení z minulejch silně negativních zkušeností, který ti hodně nabourali sebevědomí.. takže ve skutečnosti bych řekl, že se bojíš jen tý samoty

Deli

Celý život, vztahy, partnerství, sex … vše je především o kvalitní komunikaci. A popovídat si otevřeně musíte chtít oba.
Zkuste si k rozhovoru dát pravidelně prostor, třeba se to zlepší.
A také si oba sami ujasněte, co vlastně chcete…

anonym

eLx , nesmite me zase az tak vsechno verit..
🙂
Napisu to asi takhle : Vy pisete , ze :
minulejch silně negativních zkušeností… ale jedine , co vam muzu odprisahnout je , ze me nikdo nikdy citove nezklamal , neopustil … naopak : Je to tezko popsatelne , ale pro me je horsi to , kdyz opoustim toho cloveka ( me milujiciho ) ja .. proste : Nejakou dobu si preji , aby pochopil … , ze – co bych za to dala, kdybych ja byla ta opustena , ale kdyz " nechape " , tak holt jednam, no.
A toho se chi vyvarovavat. -iv-

showman

Takze, vsechno co se odehrava, jestli to chapu dobre, je pouze divadlo. Mam delema. Proc me teda, nechce pustit?(kdyz se ji neozivam, tak si dela starpsti a kontaktuje mne…)Treba delam neco spatne ja.

anonym

Delate neco spatne oba. Ale takhle to je u kazdeho … 🙂
A vy uz nikdy nepiste , nebo si nemyslete .. : ze vas nechce pustit. !
Rozhodujete si o tom jen vy sam , jestli ve svazku zustanete , nebo ne. Zustavejte , pokud jste stastny. -iv-

showman

Pro moje stesti je dulezitejsi, co clovek je, nez co clovek ma. Nejsem stastny.