huxa

Mám HDD s USB a potřebuji jej zapojit do skříženého esata+usb tak, abych přenášel data rychlostí, jakou má esata,

můžu USB 3 připojit rovnou do portu, nebo potřebuji nějaký adaptér? (jestli potřebuji, tak dáte prosím odkaz?)

Odpovědi
led

Rýchlosť prenosu dát je závislá na pomalšom pripojení. Kedže USB je pomalšie ako esata, bude rýchlosť daná USB.
USB3 môžte pripojiť len do USB3 portu. USB2 (usb1.1) môžte pripojiť do USB3