mam harajici fenu,dnes došlo ke spojení ze psem asi tak na 30 vterin,pak jsem je odtrhla. může přes to otěhotnět?děkuji

jsem z toho zoufaly predem dekuji srdecne za odpoved.

Odpovědi
dědapetr

Krytí se většinou úspěšně podaří a spojení trvá okolo 15 –20 minut. … když pes přestane vibrovat, dojde se spojení,

Zdroj: http://ensson­bohemia.cz/in­dex.php?option=com_con­tent&task=view&id=55&I­temid=37

terry

Já vodila psa – fenu při hárání na procházku na vodítku.
Asi by bylo dobré ji lépe hlídat.

30 vteřin je teoreticky málo, ale …

jaroš

Dost jste ryskovala,když jste je odtrhla.Mohla ste jim vážně ublížit. Příště si ji lépe hlídejte.

picnimok

..a proč by nemohl..jak bylo řečeno "v tom"filmu..život si najde cestu..no,tak hodně štěstí ať to vyjde..já pořád čekal,čekal,no a dnes má moje fenka 11 let,a je to špatně:(

picnimok

Dědapetr-není 100 procentní..ruku do ohně dáš,že tak jak píše otázku nelze zapadnout?:-)..