Avatar uživatele
zjentek

Mám fůru volného času ..co s ním?

život se kě mě postavil ne moc příznivě a tím mi vznikla fůra volnýho času ..což je zase příznivé. A tak nepotřebujete něco pomoct? Nebo jak byste s ním naložili vy? A nebo- jak byste s takovou „komoditou“ naložili vy, kdybyste neradi pomáhali a chtěli ji prodat?
Doplňuji:
Jugar: kdybys uměl číst mezi řádky, věděl bys, že člověk s neomezeným pohybem nemá vůbec žádnej čas ..tudíž jej nenabízí a místo toho skáče někde po žebříku, nebo je jinak pohybově aktivní ..potřebuješ i jiný činnosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, redy, gagaga, marci1, gecco, Luxx před 3387 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Já třeba ´sedím´ tady…
;-D
Kdybych měl volný čas víc ´v kuse´, napsal bych stěžejní dílo světové literatury – takto bude svět ale ochuzen…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Taky nemám problém s časem.Bejvám tady, chodím ven s pesanem ale jen co bude jaro, budu mít času zase míň.Už se těšíme, já a můj pes 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Kdybych mel alespon polovinu volneho casu, kolik se mi ho nedostava, ucil bych se:

  1. cizi jazyk. Vedci tvrdi, ze he to nejlepsi lek proti skleroze (ovsem vedci toho nakecaji, jednou cukr skodi, pak ho zase nemame dost…) a
  2. programovani (resp. bych se zlepsoval, zaklady uz mam). Je to fajn pocit, kdyz z niceho zacne rust uzitecna aplikace. A navic se z toho da vybudovat nova kariera. Programovani neni vubec slozite, kdyz clovek prekousne prvotni strach z neznameho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

I já se potýkám ze spoustou volného času od doby, co ´jsem prodal RD. Co jsem na bytě – nuda. Pravda je, že dost času trávím z rodinou, ale ta není vždy k dispozici. Těším se do práce, ale ta mi ubere jen 8 hodin denně, spánku moc nemám a vyhraněného koníčka také ne. Vlastně mám a to je zpracování masa a jeho žraní, ale ne každý týden dělám klobásky, jelita … Obávám se starobního důchodu ( ještě 40 měsíců). Co potom?
Doplňuji:
Je to pravda, že důchodci nemívají čas? 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ňuňátko

Věnuj se tomu co máš rád;)
Jestly rád pomáháš, tak přeba můžeš pomáhat v útulkách, … atd… :) budeš mít skvělou karmu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Času bývá někdy dost ,někdy málo,ale když nabízíš pomoc?
Potřeboval bych udělat fasádu na domečku,co ty na to?
Doplňuji:
Zjentku mezi řádky číst umím,tys pomoc nabídl,proto jsem reagoval.´
Bojíš se vejšek ,proto mi nepomůžeš.viď.Beru to,řeknu tady babám v létě jestli nemaj kousek volna.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Takový problém nemám a nikdy jsem neměl. Pohybuji se spíše na opačném konci. Příliš mnoho věcí kterým je třeba věnovat trochu času, a ten pořád schází.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Cokoliv, co Tě bude bavit a uspokojovat. Hlavně „neseď“ doma. Musíš chodit mezi lidi, komunikovat s nimi ( na počítači je to fajn, ale pokecat si s někým třeba na lavičce v parku – tak jsem získala super kamaráda ), pomáhat jim ( pomáhám jedné staré paní s nákupy a mám z toho dobrý pocit ). Zajdi si třeba zaplavat do bazénu, na procházku, do čajovny na výborný čaj nebo do restaurace na pivko. Možností je mnoho, hlavně ven z bytu a komunikovat (ústně, nejen písemně ) s lidmi. Pak zjistíš, že toho volného času zas tak moc není. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wertos1

Na kompost vyvést.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Nevím, zda se lituješ, nebo chválíš. Každopádně nikdo nepřizná, že má volno, ale každý řekne, že nemá žádný čas. Pokud to bereš pozitivně, tak se snaž dělat v tom volném čase něco, co by tě obohatilo. Můžeš třeba v parku prodávat zmrzlinu, sedět v pokladně zoologické zahrady atd, nebo zkus univerzitu třetího věku. Můžeš zkusit i nový vztah, najít si známost nebo choď do jazykové školy a uč se nějaký jazyk. Dalšíi možností je cvičení , například jóga, turistika.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Přijde mi, že i možností jak volný čas trávit je fůra, jak ho ale prodat, to fakt nevím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

tak ja Vam popisu muj dnesek..
ve 4.30 jsem vstavala..v 5­.00 jsem vyjizdela ze Stuttgartu do Frankfurtu ..tam jen na otocku na letiste .. (v 7.00 ) .. a smer Plzen.
Prijela jsem pred 2 hod.
Muzu Vam pres an. poslat foto me palubovky, aby jste ( abyste ) :p videl moji spotrebu a pocet ujetejch km :p
klidne si to s Vami na jeden vymenim :)

  • iv-

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jo takhle! To jakože celej den sedíš, stejně jako někdo po mrtvici, ale seš vlastně porád v pohybu, takže de fak to nemáš čas, protože kolem ubíhaj pořád nějaký obrázky ..a máš aspoň automata? To bys ještě u toho stihla mě tady bodovat ;) ..no pošli raděj tu fotku, ať se nějak nepletu

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

tak jsem to poslala an..
ted je na vas dvou, jak se domluvite..
jak oba zname nasi an., tak bude chtit provizi za zprostredkovani (ma moji skolu ) :)
a pak me doufam za spotrebu pochvalite (jako muj zubar za vycisteni zubu – ten mi dava i obrazek ) …
a snad jste si o hajzlbabach nemyslel, ze by ridily manual !?
no dovolte ? :)
:p

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Iv mně fotky opravdu poslala, ale jsou z mobilu, takže hodně velké. 1. Nejdou mně zmenšit v programu, který ovládám. 2. Přes interní poštu stejně neumím poslat.

Není to vina iv, přecenila mě,. Při zpracování fotek patřím k „neumětelům“. Mám totiž asi 2 či 3 měsíce nový počítač, ještě všechno neovládám. 🙂

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

an., zjentek ma ted hodne casu, tak on na neco prijde :)
ja chci aby me pochvalil, tak to on se bude nejak snazit, ..aby me mel za co chvalit, nebojte :)

  • iv-

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jasně, chválil je mé druhé jméno ..zjentek chválil.

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

..a nepotřebujete třeba řidiče? Domluvím se jazykem

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:)
nene..dekuji

uchylaku ja se odjakziva bojim

:o

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

je tam překlep, myslel jsem, že se domluvím cizím jazykem

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
talka

Ano-NĚKTEŘÍ důchodci nevědí kam dřív skočit; hlavně co,kde … dřív surfovat.

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Barbakane → moji rodiče, důchodci, jsou pořád v ´jednom kole´ – a tím rozhodně nemyslím šopování a slídění po slevách…
😉

před 3387 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek