kemis

mám fredku ,smrdí, pomůže kastrace

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano, kastrace by měla pomoc, záleží na věku fretky,,,aby už nebylo pozdě,,je to kluk a nebo holka??
Doplňuji:
Kastrace se provádí i u samiček a to především z toho důvodu, že je říje příliš vysiluje, pokud tedy nehodláte mít fretku na chov, tak je lepší ji nechat vykastrovat. Proto jsem se ptala, jestli se jedná o kluka a nebo holčičku,,,u kluka pokud se provede kastrace do cca 10 měsíců je velká šance, že zapáchat nebude, pokud se kastrace provede později dochází k tomu, že už si navykne očůrávat a pak to dělá i po kastraci. No a nakonec holka fretka, také v říji zapáchá více než normálně,,,takže jde o to, jestli tazatel měl namysli normální zápach, tak má smůlu, anální žlázky, které tento zápach produkují se nesmějí odstraňovat,,takže fretky prostě smrděj,,to si musí každý, kdo si chce fretku pořídit uvědomit,,,,,

Další odpovědi
anonym

Skloňuj tu potvoru!

anonym

Pro Kropítko. Kastrace se provádí jen u samců!

kropitko

Kastrace se provádí i u samiček a to především z toho důvodu, že je říje příliš vysiluje, pokud tedy nehodláte mít fretku na chov, tak je lepší ji nechat vykastrovat. Proto jsem se ptala, jestli se jedná o kluka a nebo holčičku,,,u kluka pokud se provede kastrace do cca 10 měsíců je velká šance, že zapáchat nebude, pokud se kastrace provede později dochází k tomu, že už si navykne očůrávat a pak to dělá i po kastraci. No a nakonec holka fretka, také v říji zapáchá více než normálně,,,takže jde o to, jestli tazatel měl namysli normální zápach, tak má smůlu, anální žlázky, které tento zápach produkují se nesmějí odstraňovat,,takže fretky prostě smrděj,,to si musí každý, kdo si chce fretku pořídit uvědomit,,,,,