jeronimo

Mám favorita rok výroby 91, jezdím na speciálu 91, na čem mám jezdit teď?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Benzín BA91-special se již nevyrábí, takže doporučuji použít natural BA95 a do něj příměs např. benadit.
Nebo je tu ještě jedna možnost:
http://img.na­dapenny.com/t20/103­57/nadap112816920­180231.gif

Další odpovědi
janek66

Všechny favority jsou konstruovány na bezolovnatý benzin.
Favorit 135 natural 91.
favorit 136 natural 95,má vyšší kompresní poměr.
I když natural 91 prakticky už taky pomalu mizí.

mojitek

Natural 95 bez primesi.Bude o neco lip jezdit a palivo líp prohori-valec a píst se nebude tolik karbonovat

mosoj

Holt na to co je nejlevnější a to je natural 95. Nikdy jsem na nic jiného nejezdil a Favorita jsem měl od 1991 – 1997 a najel 135 000 km a ještě zdárně prodal.
Favorit je stavěný i na bezolovnatý benzín.

fofbal

Bez nebezpečí na Narural 95

jendahun

Na posledním modelu AUDI 2010.