izabou

Mám dvě děti,které přítelkyně odvezla do Anglie-za svoji milenkou.

Jak má otec v takovém případě hradit alimenty-nikdo se nezeptá jestly s tím souhlasím.Děti nemám šanci navštěvovat.
Je to jen 3000 km.Třeba se jednou vrátí a zase jen potopí za neplacení.Ani nevím kde přesně je.Jak se bránit ?Děkuji
Doplňuji:
Ctěl bych vědět,proč se nikdo nezeptá otců,nebo jen tak si může odjet za lesbičkou a nic se neděje ?Ted se nemůžu s dětmi stýkat.Jk je tohle možné ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Já osobně bych postupovala tak, že bych o tom informovala naše úřady a pak bych se vše snažila vyřešit.
Pravděpodobně by bylo nejlepší podat Návrh na úpravu styku s nezletilými a tam uvést, jak si styk a vše ostatní(výživné) představuji. Jinak dle mého pokud výživné nebylo určeno a je to to jediné co vás trápí, tak bych to zatím neřešila.

Doplněno: Nemůže si jen tak odjet,,,,informujte úřady.

Další odpovědi
Miroslavst

Chceš-li bývalou alespoň trochu nasrat, tak dávej peníze do notářské úschovy.
Ona sice nic nedostane a tak po příjezdu bude dělat bubububu a potopí tě.
Pak se jí vysměj do ksichtu a bude mít po ptákách.
Peníze složené do notářské úschovy jsou z důvodu, že nevíš kam je poslat a tudíž plníš to co máš.