Mám dva sourozence, ségru sáru a bráchu maxe. A vy?

Nejlepší odpověď
barnajka

Mě jsi nic neprovedla, když se ta tvoje aférka odehrála, já tu zrovna nebyla :) Ale vím, o co jde – četla jsem tvou dnešní omluvu. Jestli jsi ji myslela upřímně, lidi ti časem určitě odpustí. Ale už se v tom ve vlastním zájmu dál nerýpej. Kdo ti odpustit a věřit chce, ten ti odpustil a věří už tak – tahle tvoje „otázka“ zbytečně rozvíří další diskuze. Buď přiznej narovinu, jak to všechno bylo doopravdy…a nebo už to nech být, čas to všechno spláchne. Ale má to jednu podmínku – že už se podobný úlety nebudou opakovat. Jak k tomu ty lidi přijdou? Chodí na Odpovědi pomáhat druhým, a místo vděku schytnou spršku sprosťáren..

Další odpovědi
kropitko

Nemám sourozence jsem jedináček, ale zato mám dost dětí a manžela, to se taky počítá, ne???

anonym

Zeptame se te za tyden. ! -iv-

anonym

Doplním Berušinku, máš na mysli ty virtuální a účelové?
Tobě fakt nedochází, že se jen dál shazuješ?
„Pomóc vlk!“ už na nás nezabírá.

Berušinka

Radši se zdržím komentáře, počkám na ostatní. To je zase nějaká provokace =(

dědapetr

Mám bratra Jardu.