Mili @

Mám dva docela dobré nápady,

které bych chtěla poslat na patentový úřad…
Nevíte někdo, na koho se obrátit a jak to udělat, aby bylo jasné, že jsem to vymyslela JÁ????
Doplňuji:
To se teda nepodělím, třeba bys mi je pak vyfoukla ty??? 😁

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak tomu nevěřím, ale co, tady je adresa:
http://www.pa­tentymuller.cz/

Další odpovědi
panenka

A podělíš se s námi Mili jaké dobré nápady to jsou?rádi ti popřípadě pomůžem 🙂
Doplňuji:
Tak to se Mili omlouvám já raději pomůžu jak něco někomu vezmu 🙂

mosoj

Já vám to přeji. Jenom upozorňuji, že za udělení patentu platíte vy !!
Jestli je to origánální nápad to posoudí na patentovém úřadu.

panenka

Mili já ti věřím právě proto jsem ti u mé odpovědi dala smějícího se smajlíka.Já se na tebe nezlobím neboj kámoško 🙂

Mili @

to jsem ráda, že se tě to nějak nedotklo…
taky mi připadáš fajn veselá holka…
KÁMOŠKO 🙂

Mili @

Panenko, to jsem nemyslela vážně…, že bys mi je vyfoukla…
Ale fakt bych je chtěla zkusit někam poslat, jsou to maličkosti, ale třeba by je někteří lidi uvítali…

Mili @

Míro, věř mi…
Jsou vlastně ty nápady tři…
A myslím, že by stály docela za to, i když jsou to maličkosti…
😁