Mám DPP.Firma u které dělám,mi zdělila že musím odpracovat několik dní jinak mi strhnou z platu 3tis,smí to?

Ukončení dohody o provedení práce

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Dle mého názoru nemůže, i kdyby ve smlouvě bylo co chce. I kdybyste odpracovala 1 hodinu, je firma povinná vám zaplatit.

Další odpovědi
poradna

V žádném případě nesmí, pokud Vám nevyplatí, co jste odpracoval, kontaktujte oblastní inspektorát inspekce práce, zaměstnavateli za toto jednání hrozí až statisícová pokuta.

Michal Kole

Záleží co přesně je ve smlouvě