zuzik18

Mám dotykový mobil lg, Jak správně nabíjet baterii?

Doplňuji:
nabíjet na 80%,a dobíjet na 20%

Nejlepší odpověď
Dochy

Co bys chtěla konkrétně vědět? Když je třeba, připojíš k nabíječce, když je nabyti, zas odpojíš.

Současné akumulátory by neměli trpět paměťovým efektem ale některým nedělá dobře dlouhodobé a příliš velké vybití.
Doplňuji:
sorry za iy nějak to nevyšlo…

Další odpovědi
mosoj

Kdykoliv uznáš, připoj nabíječku a o víc se nestarej.
V současné době používané Lion či Lipol aku musí být chráněné, takže nehrozí že se vybijí pod únosnou mez. Totéž platí o nabíjení. Chránící obvod, který je v baterii tomu zabrání.
Doplňuji:
Nech to na tom mobilu.

anonym

Nabíjej klidně na 100 % a vybíjej klidně na 0 % – jak už napsali kolegové, baterka má vlastní elektroniku, která nedovolí její poškození.