tweety007

Mám dotaz,v pátek odpoledne dobírám antibiotika.V so­botu se bude slavit mohu na to pít? 193cm 107kilo děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Já bych nepila, nejde ani o ATB (pokud to bude min 24hod), ale o travicí soustavu, ta je po ATB v tak špatném stavu, že bych se ládovala pouze probiotiky:-)

Další odpovědi
anonym

Tak proč se teda ptáš, když si poradit nedáš, to bylo úplně zbytečné, zzzlatokopka ti radí a tys nepochopil nic, tak k čemu to ? Skvěle se bavit můžeš i bez chlastu, jde spíš o to, co máš v hlavě 🙂

ReHu

Stanov si priority.
Chceš slavit nebo se jen vožrat?
Chceš být v pohodě nebo si huntovat tělo?
Opravdu chceš vědět, jestli můžeš v sobotu pít, nebo ti je líto, že nemůžeš trénovat už v pátek?

tweety007

Bude to 24hodin,u prášků na alergii se píše nepijte alkohol a všichni pijí.Budu pít s mírou který bude celou dobu vedle mě 🙂

gecco

V tom případě ať se Míra připraví na fakt, že budeš možná blejt a pravděpodobně ´průjmovat´…
😉
Na druhou stranu – po ´pasece´, kterou v tvých střevech udělala ATB, už tvému trávení alkohol neublíží (zda ublíží tobě záleží na míře a Mírovi…).
😉

anonym

Jen ho nechte, ať se bojí, blejt bude Mírovi do kapuce 🙂