Nelaina

Mám dotaz ohledně Makra.. jak tam fungují ceny? Na letáku 3× 200g ale pod tím cena za 200 g třeba za 29.90,– .vysvětlit?

Makro

Nejlepší odpověď
McArthur

Makro je prodejna pro podnikatele, a tak jsou ceny uvedeny v Kč, ale bez DPH, kterou si musíš připočíst.

V tomto případě to znamená, že zaplatíš 3× 29,90. Nemůžeš si vzít jen jedno balení, musíš si vzít 3.

Nevím, co to je, ale asi to budou potraviny. Celková cena tak bude 103,16 Kč. Haléře se zaokrouhlí na konci nákupu, pokud budeš platit hotově.

Další odpovědi
hanny 2

To znamená – v balení jsou 3 ks ,cena je uvedena za 1 ks.Velkým písmem je cena bez DPH a pod tím malým písmem cena s DPH.

mosoj

Tak jak je to napsané.
Jsou horší případy !

V Lidlu měli nedávno napsáno. Při koupi 3 ks vína je 1 zadarmo.
Pod tím bylo napsáno 2 × 66 = 132 Kč + 1 lahev.
Koupil jsem a u kasy po mně chtěli 198 Kč. Když jsem namítal že to mají napsané jinak, vedoucí řekla že to mám odečtené a uraženě odešla.
Na paragonu bylo 3 × 88 = 264 – 66 = 198
Problém je v tom , že cena 88 Kč nikde nefigurovala.
Chvilku jsem remcal ale pak jsem raději odešel. Druhý den bylo napsáno na plakátu " při koupi tří lahví cena 66 Kč za ks".