Avatar uživatele
Registrovaný

Mám dotaz ohledně Makra.. jak tam fungují ceny? Na letáku 3x 200g ale pod tím cena za 200 g třeba za 29.90,- .vysvětlit?

Makro

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

Makro je prodejna pro podnikatele, a tak jsou ceny uvedeny v Kč, ale bez DPH, kterou si musíš připočíst.

V tomto případě to znamená, že zaplatíš 3x 29,90. Nemůžeš si vzít jen jedno balení, musíš si vzít 3.

Nevím, co to je, ale asi to budou potraviny. Celková cena tak bude 103,16 Kč. Haléře se zaokrouhlí na konci nákupu, pokud budeš platit hotově.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

To znamená - v balení jsou 3 ks ,cena je uvedena za 1 ks.Velkým písmem je cena bez DPH a pod tím malým písmem cena s DPH.


Avatar uživatele
Zlatý

Tak jak je to napsané.
Jsou horší případy !

V Lidlu měli nedávno napsáno. Při koupi 3 ks vína je 1 zadarmo.
Pod tím bylo napsáno 2 x 66 = 132 Kč + 1 lahev.
Koupil jsem a u kasy po mně chtěli 198 Kč. Když jsem namítal že to mají napsané jinak, vedoucí řekla že to mám odečtené a uraženě odešla.
Na paragonu bylo 3 x 88 = 264 - 66 = 198
Problém je v tom , že cena 88 Kč nikde nefigurovala.
Chvilku jsem remcal ale pak jsem raději odešel. Druhý den bylo napsáno na plakátu " při koupi tří lahví cena 66 Kč za ks".

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.