Mám dotaz ohledně facebooku. Je moc dlouhý a tady se nevleze. Zbytek bude v popisu otázky.

Můj dotaz je možná sice trochu hloupý, ale moc by mě zajímalo, jestli někdo netuší podle čeho jsou seřazeni přátele na facebooku. Vím, že když jdu k někomu na profil a kliknu na „přátelé“ vyjede mi to podle abecedy ( s tím, že se začíná od písmen z háčky atd. ), jenže podle čeho jsou přátele seřazeni, když jdu k někomu na profil a vidím např. Přítelé (60) a pod tím už mám Uživatel Alfa, Uživatelka Beta atd.. ale tam to už není podle abecedy. Byla bych Vám moc vďečná, kdyby jste odpověděli na můj dotaz. Děkuji.

Odpovědi
chudst

Moc hezky tucne polozena otazka XD Ale k tematu: je to strasne a nesmirne slozite, vstupuji do toho desive zakonitosti fyziky a pocitacu a pokud by programatori udelali chybu, zhroutil by se vesmir.

Jinak receno: je to vypsane nahodne ;)

Salvaje

Myslím, že jsem četla, že jsou seřazeni podle toho, jak často jste s nimi „v kontaktu“ – chatujete, komentujete atd…