petra.zajico

Mám dotaz, není tu někdo, kdo by pracoval u Arrivy (řidič) ?

Nejlepší odpověď
Alesh

Dej mu lístek se svým číslem a krátkým vzkazem, aby jako pochopil o co jde. Myslím, že to klapne. 😉 Když jsou ty Vánoce… 🙂

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zjistim-jmeno-ridice-autobusu-dle-cisla

Další odpovědi
Lamalam

Už je to měsíc. To jsi ho ještě nesbalila?

petra.zajico

Když ono je docela těžký, když od tý doby nejel ;)

gecco

Tak dej lístek s telefonem jeho kolegovi…
😉
Dobrý den, mohl byste to předat tomu vašemu koleovi, víte tomu hezkému a mladému – teda né, že vy byste nebyl mladej a hezkej – ale prostě tomu mladšímu a hezčímu…
😉

ReHu

Už se těším, jak si někde na břehu dáme pár panáčků a moudře pohovoříme 🙂