Mám dotaz. Naše fenka se prvně hárala a menším nedopatřením mi utekla se sousedovic psem cca ročním vlčákem.

Abych pravdu řekla tak před ním spíš utíkala. Skoro hodinku jsem jí hledala. Pak se naštěstí našla ale vůbec nevím zda psi byli spojeni či nikoliv. Fenka měla třetí týden hárání. Stalo se to ve čtvrtek večer a v pátek ráno už vůbec nekrvácela ani nešpinila tak jsem se chtěla zeptat na názory vás zda si myslíte,je naše fenka březí či nikoli. Doufám, že ne děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
atriplex

Zajděte k veterináři a píchněte feně „potratovou“ injekci – pro jistotu. A vy příště lépe hlídejte svého psa.

Další odpovědi
Janichkah

je to nakryto, s jistotou !!!