mam dotaz na amnestii

chtel bych se zeptat zda se namne stahuje amnestie .nikdy jsem nemel ridicak a zastavili me kolikrad policajti a mam od soudu zakaz rizeni motorovych vozidel na 4 leta.tak by me zajimalo zda si budu moci po novem roce udelat ridicak a ten zakaz my spadne dekuji za odpoved …pesek.

Odpovědi
mapaf

jakej pešek? Michal?

standa

Tak to bude asi problém, protože při prvním ´chycení´ to sice byl jen § 180d „řízení bez řidičského oprávnění“, který bude ´amnestován´.

Ale při následném chycení to už na 99% musel být navíc i trestný čin § 171 „maření výkonu úředního rozhodnutí“, protože jste při tom první ´chycení´ musel vyfasovat „zákaz řízení“, který jsrte následně porušil…

Obávám se, že „řidičák“ se vám bude hodit až po těch 4 letech.

Navíc doporučuji už více nepokoušet osud, protože příště to může být trest „na tvrdo“ !

Takže fakt ´pešek´ .