baryyk500

mám dotaz!moje babička by mi chtěla zaplatit doucovani ale nevime kolik se za takové doučování stojí.prosím o radu

Odpovědi
anonym

Ale to my nevíme taky – musíš se napředdomluvit s tím učitelem, ne??
Také asi bude rozdíl v ceně doučování matematiky na ZŠ a matfyzu…
😉

Melkor

To záleží čistě na doučovateli… Nedoučí tě kamarádka zadarmo?

Lorrien

http://www.kvalitni-doucovani.cz/ Cena se odvíjí od předmětu doučování a úrovně.

marci1

Samozřejmě je to individuální. Většinou to bývá 100–300 Kč.

LucinkaLLL

Já mám doučování za 200 kč.

Coliffe

My to taktéž nevíme. Záleží na dohodě s tvým učitelem. Doporučuji doučování od kamarádky či od příbuzného :)