Pokročilý

Mám dotaz: jak koukají firmy na situaci střední škola (4-letá) dokončená, ale neudělaná maturita? Střední školu mám.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Střední školu budeš mít až uděláš maturitu. Taková střední škola, pokud neni odborná, tak ji nelze srovnávat ani s výučním listem. A firmy se na to také tak dívají.

Další odpovědi:

Pokročilý

Záleží samozřejmě jaká firma, třeba náborkyně k MP hl. m. Prahy by bez matury nerespektovala.

Jistě jsou však povolání, kde lze bez matury.

firma, která nepožaduje maturitu, tak se bude koukat dobře. jinak už jsem potkal hodně majitelů maturitních vysvědčení, co jsou i pro základní věci nepoužitelní

Bronzový

jeden z problémů současné maturity je ten, že je opravdu snadná (zvláště v porovnání s dřívějšími lety). Z toho plyne, že člověk, který studuje 4 roky na nějaké škole a maturitu následně neudělá, bude pravděpodobně 1/ neschopný 2/ flákač 3/osoba, kterou vezmeme, až když nebude jiná možnost 4/ další možnosti

Stříbrný

Bez maturity máte pouze základní vzdělání,
(nemůžete uvádět středoškolské vzdělání).

Jak se na to dívají firmy/zaměstnavatelé?
Jak kteří, někteří ocení, že člověku se základním
vzděláním mohou platit méně…

Diskuze k otázce

Bronzový

xxx3

jeden z problémů současné maturity je ten, že je opravdu snadná (zvláště v porovnání s dřívějšími lety). Z toho plyne, že člověk, který studuje 4 roky na nějaké škole a maturitu následně neudělá, bude pravděpodobně 1/ neschopný 2/ flákač 3/osoba, kterou vezmeme, až když nebude jiná možnost 4/ další možnosti

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.