Mam dost plný harddisc

Kdo mi poradi jak ho vycistit od slozek ktere nepotrebuji,jsem zacatecnik.Dik

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tento počítač-disk C-vlastnosti-vyčištění disku.
Neboj, vyčistí to jen něco co se ukládá v počítači a není potřebné, ale moc toho nebude.

Další odpovědi
quentos

nejdřív bych vysypal složku Koš, pokud jste tak již neučinila. Pak bych zkusil program Defragmentace disku, která Vám to vyčistí sama od zbytků všelijakého nežádoucího svinstva. Pak už musíte postupovat sama soubor po souboru a uvážit, co nepotřebujete… jen raději nešahat do složky Windows a podobných systémových.

GangstaHelper

Obě rady (až na tu defragmentaci, ta, pokud proběhne správně, NEuvolní ani byte místa) jsou správné, ale téměř neúčinné.

Účinně uvolníte místo na disku jen smazáním vlastních souborů, které máte v počítači uložené (Obrázky, videa, filmy, hudba, hry a programy …).

anonym

já bych vám doporučil tento super program,který vám vyčistí PC od dočasný souborů atd.,že se nebudete stačit divit,je jenom jedna vada na kráse u tohoto softu a to že není FREE.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/tu­neup-utilities/