Avatar uživatele
misulinka

Mam doma zelvicku

kolik se asi doziva let a jakych velikosti se az dorusta a jeste co ji smim davat ja mam doma takovi kuicky a nejaky cerviky takse chci zeptat cojeste kuju moc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Pokud je to suchozemská želva tak se živí listy pampelišek,me­lounem,třešně­mi ale nejsem si jist že by jedly červíky.Lepší bude zeptat se ve zverimexu aby měly opravdu vhodnou potravu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Fly

Zelva muze zit hodne dlouho, zalezi na druhu. Muze to byt i pres 100 let. Vetsinou jsou zelvy bylozravci, treba ji muzete davat listy pampelisky nebo rostliny s obsahem vapniku. Muze taky jist seno. Taky ji muzete davat treba kousky melounu atd. Nektere zelvy jedi take maso, treba kousky masa kdyz delate rizky ale to zalezi na druhu a vychove. Maso ji davat nemusite, jestli nechcete.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Já mám želvy vodní a ty maji nejraději syrové hovězí maso,nebo játra.Dávám jim většinou sušené krevetky a pod.Protože bych musela pořád čistit vodu.Vodní želvy se dožívají až padesáti let ,ale myslím že některé druhy suchozemských až sta let.Je to prostě podle druhu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Pozor! Třešně, jak napsal tenkterýje, jíst želva nesmí! Pouze listy z třešně. Jinak sice pampelišky jsou oblíbený, ale kde je vezmete teď v zimě, že jo? Takže kupte v krámě kedlub, zelí, jablka, rajčata, okurky,…To všechno může. Nebo ve zverimexu granulky. Pokud je vaše želva suchozemská.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
domííík

zelva muze byt dlouha az 850m aaaaaaaaaaaaaa dospiva se asi kolem 13 mozna vice let na jidlo ji muzes dat i kousek jablka a rajcite aby mela vitaminy a take bys ji mela strihat drapky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek