KACULE337

Mám doma křečka pořád běhá po kleci prosím rychlou odpověd

Mám křečka(roborow­ského) leze po kleci padá a já neví co sní je.

Odpovědi
briketka10

kup mu kolotoč ať má i jiný pohyb nic mu
není, co jiného by měl v kleci dělat ??
Doplňuji:
tak má odpověď byla nesprávná omlouvám se.. asi se nemá kde schovat ..
Chov Křečka roborovského
Klec nebo terárium, minimální velikost 45×30×30 cm. Úkryt – dřevěný nebo keramický domeček, pozor na plastové – na stěnách se sráží vlhkost a křeček tím trpí. Jako podestýlka jsou vhodné hobliny nebo písek. Různé hračky a prolézačky. NIKDY NE: Kovová kolečka na běhání. Mohou křečkovi zlomit vaz, utrhnout hlavu, přelámat nožičky…
zdroj článek :
http://www.kre­cikdzungarsky­.estranky.cz/clan­ky/krecek-roborovskeho.html