mám do motivačního dopisu psát že dálkově studuju? neodradí je to?

Nejlepší odpověď
Ponytail

Asi bych to uvedla. Jednak je to známka toho, že se dál sebevzděláváte, druhak možná občas budete potřebovat volno na zkoušky atp., tak aby s tím vedení společnosti počítalo a nebylo překvapeno.
Jinak také záleží na tom, co studujete a na jakou pozici jste přijímán. Aby nevyvstal dojem, že až dostudujete, udete chtít frnknout.
A teď si vyberte 😁

Další odpovědi
chudst

Neni-li to tam nezbytne (napr. ze studujete neco, co oni pozaduji, pak by mozna bylo vhodne to tam napsat), osobne bych to tam nepsal. Kazdy zamestnavatel chce, abyste se venoval jen a pouze jeho praci. I kdyz to treba vasi praci nijak neohrozi, muze to smest vas dopis ze stolu. Je to uplne stejne, jako s zenami a jejich detmi. Zakon to sice zakazuje, ale naprosto kazdy zamestnavatel si radeji vybere nekoho, kdo deti nema nebo je ma velke, nez zenu, ktera ma male deti. Oduvodnit to muze jednoduse: „Na vase misto se dostal nekdo, kdo ma lepsi kvality, ktere potrebujeme vice, nez ty vase“ (nemusi to byt samozrejme vubec pravda, ale proste to tak funguje).