Mam dnes den,kdy se mi chce kricet!Jste nekdy na tom take tak?

Nechci nadavat,ale proti nespravedlnosti udelat za dost.Nesnasim bez radnost!V sou­vislosti nasich mocipanu.

Nejlepší odpověď
panenka

Jo jo taky mám občas takový den

Další odpovědi
anonym

Já bych i vraždil!

Jahoda

Křičela bych, bohužel nemohu. Mám dost silnou chřipku, že díky ní beru ode dneška antibiotika. Zrovna tu máme několik dní tak nádherné počasí a já doma s chřipajznou. Kvůli tomu bych křičela, ale smůla – ztratila jsem i hlas :-/

iceT

Klidně křičte,aspon si ulevíte…

oskar

Zkuste si zazpívat já to tak praktikuji a pomáhá mi to…

venkovan

Kvůli mocipánům a blbosti nemá smysl se rozčilovat. Ale tuším, že jste se dostala do úřednického podávacího kolečka, kdy by i Krteček zešílel a nikdy by se svých kahot s kapsami nedočkal.
neumím si představit, jak by dneska pohádka o kohoutkovi a slepičce vypadala. Dle mne slepička by byla oškubána o poslední brko, a kohoutek by stejně zahynul, ačkoliv by všichni slepičce tvrdili, že by rádi pomohli.

led

ZAKRIČTE SI! A PORIADNE!

rynek878

Já v takových chvílích zase mlčím jako zařezanej,asi to je podle povahy.

Gabe

Pokud budete kricet jenom doma,moc se toho nezmeni.