Avatar uživatele
wertygo

Mam dluh na zdravotnim pojisteni…na pojistovne mi rekli ze nejmensi mesicni splatka je 1000kc je to pravda?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4202 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Výši měsíční splátky na nedoplatek zdravotního pojištění určuje zdravotní pojišťovna. Rozhodující je výše Vašeho dluhu. Splátkový kalendář Vám má umožnit splácet dluh, ale musí zde být také předpoklad, že dlužná částka bude splacena. S jakýmkoli věřitelem bych se snažila dohodnout na přijatelných podmínkách a snažila se dluh umořit co nejdříve.
Můj klient z Nového Jičína měl měsíční splátky vypočítány na dlužnou částku ve výši 3.500,– Kč. U zdravotního pojištění máte možnost si požádat alespoň o odečtení části úroků z dlužné částky. Pokud část Vašeho dluhu činí právě úroky, nezapomeňte si o jejich prominutí zažádat.
Kterým předpisem je stanovena nejnižší možná splátka pro splátkový kalendář dlužníka, nevím. Jeví se mi jako logické, že tisícovka je částkou přiměřenou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Zdravotní pojištění se platí 1080Kč za měsíc, pokud už máš dluh, tak sou tam nějaký sankce, myslím že 5Kč denně za každých 10.000,–

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Zase si někdo plete hrušky s jabkama. Dotaz zněl na splátku dluhu, ne na výši řádného zdravotního pojištění.

před 4201 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

vo hruškách nepadlo ani slovo

před 4201 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek