Kerynka

mám dioprtirie 3,5 a malinko šilhám na levé oko je velký hích si sundat brýle na 2 hodky denně?

Odpovědi
Efchen

Já mám 2,5 a bez brýlí nebo čoček jsem skoro ztracená.Níc nepřečtu, nikoho nepoznám. Obdivuju tě. že to zvládáš a neboj-hřích to určitě neni. Pokud ale třeba neřídíš auto. Když bys bourala v autě, někoho zranila a neměla brýle, tak by tě mohli zavřít.
Ale tvým očím to nijak neuškodí, akorát se oči víc namáhají a bude tě třeba pak bolet hlava. Jestli ti brýle překáží, zkus čočky ;)

led

Neuškodí to, práve naopak, je treba s očami cvičiť, aby nezleniveli.
PS.
A pred spaním si brýle kľudne položte na stolík a spite bez nich. :)