Avatar uživatele
123123123

Mám dilema, mám uskutečnit svuj životní cíl?

Mam šanci uskutečnit svuj životní cíl a jen tak takovu šanci mít nebuduca znamenalo by to opustit rodinu, přátelé a prostě veškerou civilizaci, ale nevím jestli jsem na to pořádně připraven.
Stejný pocit jako když jste pár vteřin před proslovem, ale potlesk většinou stojí za to ne ?:-)
A hlavně se nechci později užírat tím že jsem to neudělal ten poslední krok.

OMLOUVÁM SE ZA CHIBY PÍŠU Z TELEFONU

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kapka, johana 56, giluro před 3594 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

Telefon je bez viny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
johana 56

Uskutečnění životního snu je přáním skoro každého čloěka.Málokdy se obejde bez obětí,kompromisu něco za něco.Rozhodnutí je osobní,stejně jako důsledky,které přinese.Přeji,aby padlo to správné.

…„Světská sláva,polní tráva“…
Stojí pár minut potlesku,který netrvá věčně, za to,že mohu ztratit něco mnohem důležítějšího,co se mi v dalším životě přes veškeré snažení nepodaří získat zpět?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Rodinou jsou myšleni rodiče nebo manželka a děti? A na jak dlouho opustit civilizaci? Pokud máte ženu a děti, nedělala bych to. Jinak asi ano, podle dalších okolností. Nevím, co si mám představit pod pobytem mimo civilizaci. Neřeknete víc? :)
TAKI PÝŠU S MOBYLU. :D :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Toto dilema si musíš vyřešit sám. Zvaž klady a zápory a uvidíš, co Ti z toho vyjde. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
123123123

Už jsem to psal mam to ve svém profilu je mi 25 ženu nemam jen přítelkyni
Tím milím respektyvě na furt, ale kdykoliv se mohu vratit zas 🙂

před 3594 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Ok. Přítelkyně ale asi nebude čekat, až se kdykoli vrátíte. :) Jste mladý, nemusíte se vázat a pak litovat, že vám něco uteklo. Spíš mě zajímá, jestli máte vymyšleno, čím se budete mimo tu civilizaci živit, kde budete bydlet a tak.

před 3593 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek