Mam cysty na jatrech

Jaterní parenchyn vyšší echogenity s mnohočetnými cystami v obou lalocích jater cysty 20až25mm Co stím.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No určitě si to nezměřil sám a nezkoukl v zrcadle, takže u lékaře jistě byl. Taky nevím co požaduje tazatel od nás, když napíše co s tím.
doporučím to, co říkal určitě lékař. Léky a chemoterapii, možná i chirurgický zákrok. Jinak těžko radit. a to hlavní neznáme: Nevíme jestli jsou cysty malidní nebo ne-tedy rakovinné či ne.

Další odpovědi
Lucimia

Z čeho to máte? Bez toho lze těžko soudit. Lékař v nemocnici vám určitě řekne adekvátní léčbu.

vyneve

také bych uvítal trochu více info:
alkohol? jiná onemocnění jater? nějak se to projevuje? jak se nato přišlo?-náhodně § pro jaké problémy?
A co řekl doktor?

Michal

Předpokládám,že jste byl u lékaře!Existují pomocné byliny v podobě čaje.Každá lékárna Vám poradí.Snad Vás uklidní,že játra se umí obnovovat a umí pracovat asi na jednu čtvrtinu své velikosti.Při­bližně.Jistě držíte nějakou dietu.Každou změnu konzultujte s lékařem.