Džanička

Mám čtyři otázky.. 1. Jak velké tele (masný typ na výkrm) se odstavuje od krávy (2 měsíce?????)

2. Kolik stojí 2 měsíční tele (přibližně)
3. Kolik stojí vykrmená jalovice ± 600–700 kg (přibližně)
4. Kolik spotřebuji sena na jedno tele do výkrmu jatečné hmotnosti (velké kulaté balíky)
Určitě budete mít někdo nějaké zkušenosti, ať už s prodejem, nebo koupí.. Mám na mysli jen masný typ na výkrm (např. Aberdeen Angus)

Nejlepší odpověď
tom004

Já jsem sice na statku vyrostl,ale pamatuji si jenom,že se telata odstavovala ve druhém měsíci,jak které, po narození.Ostat­ní nevím.