Nechápavé

Mam chvilkama krece v brichu, nemam chut na jidlo a mam prujem. Co by to mohlo byt?

Nejlepší odpověď
anonym

Neptej se na netu – a mazej k doktorovi… HNED!
Pokud jde o akutní stavy břicha, není vhodné váhat a nebo se ´léčit´ podomácku.
___
Jinak může jít o cokoli – od třešní zapitých mlíkem přes nějakou ´otravu´ po zánět slepáku…

Další odpovědi
Andělé

Může to být střevní chřipka nebo viróza, ale jak píše mowla, diagnosu Vám určí jedině lékař.
U nás řádí nějaká viróza, která zasáhne i svaly a bolí hodně nohy od kolen dolů. Chytla jsem ji od syna, ale nikdy jsem neznala podivnou bolest nohou od kolen dolů, jako bych je měla nateklé a chtěly prasknout. Chtě nechtě jsem musela také dnes k lékaři, vzal mi krev a řekl, že je to jiný druh virózy, která zasáhla i svaly.
Takže šupaj k dr.,může to být cokoliv. :)

emissarius

Střevní chřipka, butulitýda, otrava z jídla, salmonelóza, alergická reakce… Pij černý čaj, zajídej ho suchými rohlíky, pij hodně vody neochucené neperlivé, dej si jogurt se živými kulturami, když to neřejde nebo se to zhorší vyhledej lékaře!

kartar

Ale ak užiješ Algifen,uľaví sa ti.